Tlak v hlave

Vaše dobré/zlé skúsenosti s mágiou

Moderátori: RedHawk, Moderátori

Tlak v hlave

Poslaťod Ejo07 » Pon Apr 16, 2012 16:41

Nevedel som kam mám zaradiť túto tému tak som ju zaradil sem.

Chcel by som sa spýtať na jednu vec: Posledné asi 2 týždne sa mi deje taká vec že zrazu akoby mnou začala prechádzať nejaká stena zľava doprava alebo naopak a vytvára mi postupne ako mnou prechádza taký divný tlak v hlave a akoby mi zalahlo v usiach,potom mám taký jemný pocit akoby závrate.Potom sa cítim dosť divne,mám strach lebo prvá vec čo ma vždy napadne že je to nejaká forma psychického útoku... Pravdepodobne je to hlúposť ale chcel som si byť istý tak som to sem napísal :| ... Tak poprosím niekoho aby sa vyjadril k tejto téme..Je to fakt forma nejakého psychického útoku alebo ani náhodou?

Nie som tak starý aby som sa zamýšlal nad zvýšeným krvným tlakom mám len 17 rokov. :wink:
Obrázok užívateľa
Ejo07
Člen fóra
Člen fóra

Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Tlak v hlave

Poslaťod WhiteWolfSix » Uto Apr 17, 2012 19:46

Aké meditačné techniky používaš? Je dosť možné, že sa jedná o neusmernený energetický tok, ktorý Ti môže narobiť vážne problémy. A čo sa týka vyššieho tlaku, tak ten sa v súčasnosti objavuje aj u veľmi mladých ľudí.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Obrázok užívateľa
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor

Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Poslaťod Ejo07 » Uto Apr 17, 2012 20:21

Ked meditujem tak vzdy lezim...vacsinou az kym necitim teplo v celom tele a potom sa snazim vyjst rukami z tela alebo sa prevratit z tela..Avsak v prednedavnom som sa pokusal vycestovat s nahravkami samanskeho bubnovania.Nedarilo sa mi lebo stale som myslel len na to ze sa musim sustredit na bubon.Ale myslim ze ten tlak zacal este skor ako som pocuval tu nahravku.

Edit: Doplnam ze pri tej meditacii ak sa to tak da brat sa snazim uvolnit cele telo a dosiahnut pocit tazkeho tela.
Obrázok užívateľa
Ejo07
Člen fóra
Člen fóra

Poslaťod Pjotrik » Uto Apr 17, 2012 21:58

WW6, čo znamená pocit silného tlaku na hlavu, resp. na tvár? Ja som ho raz pár dní pri meditovaní pociťoval, ale pominul. Neprišiel som na to, čo a prečo ho spôsobovalo.
Obrázok užívateľa
Pjotrik
Člen fóra
Člen fóra

Has thanked: 2 times
Been thanked: 8 times

Poslaťod WhiteWolfSix » Štv Apr 19, 2012 9:04

Ejo07 píše:Ked meditujem tak vzdy lezim...vacsinou az kym necitim teplo v celom tele a potom sa snazim vyjst rukami z tela alebo sa prevratit z tela..Avsak v prednedavnom som sa pokusal vycestovat s nahravkami samanskeho bubnovania.Nedarilo sa mi lebo stale som myslel len na to ze sa musim sustredit na bubon.Ale myslim ze ten tlak zacal este skor ako som pocuval tu nahravku.

Edit: Doplnam ze pri tej meditacii ak sa to tak da brat sa snazim uvolnit cele telo a dosiahnut pocit tazkeho tela.

Zabúdaš sa uzemňovať.
Obrázok
Obrázok užívateľa
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor

Poslaťod WhiteWolfSix » Štv Apr 19, 2012 9:06

Pjotrik píše:WW6, čo znamená pocit silného tlaku na hlavu, resp. na tvár? Ja som ho raz pár dní pri meditovaní pociťoval, ale pominul. Neprišiel som na to, čo a prečo ho spôsobovalo.

Zväčša sa jedná o nával energie do hlavy. Platí to isté, čo som napísal v predchádzajúcom príspevku, nezabúdaj sa uzemňovať.
Obrázok
Obrázok užívateľa
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Ejo07 » Štv Apr 19, 2012 16:32

ww6 prosim ta ake by si mi poradil metody uzemnenia?..doteraz som moc nevedel o co ide..uzemnenie som raz zahliadol v jednom texte a tam to bolo popisane ako jednoduche cinnosti napr:vypit pohar vody alebo ist so psom na prechadzku..tak by som ta poprosil o nejake rady...Dakujem :ok:
Obrázok užívateľa
Ejo07
Člen fóra
Člen fóra

Poslaťod WhiteWolfSix » Štv Apr 19, 2012 16:59

Jedna z metód je preklepať sa po celom tele, od hlavy (vrátane tváre) až po špičky nôh. Ďalšou metódou sú výskoky bez pruženia v kolenách (takže netreba skákať do výšky). Príjem tekutín (hlavne čistá voda) je tiež potrebný.
Obrázok
Obrázok užívateľa
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Ejo07 » Štv Apr 19, 2012 18:51

Dakujem vyskusam :)
Obrázok užívateľa
Ejo07
Člen fóra
Člen fóra

Poslaťod Amitiel » Štv Sep 13, 2012 10:25

aj ja by som sa chcel na niečo spýtať, tiež pociťujem pri uvoľňovaní tela tlak ale v nohách (v oblasti pod kolenami). Snažím sa tam vždy uvolniť ale ten tlak je niekedy dosť neznesiteľný až tak že sa musím pohnúť a tým sa moje uvoľnenie skončí :). Čím b to mohlo byť? tiež nie som uzemnený? :)
Obrázok užívateľa
Amitiel
Návštevník

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Poslaťod WhiteWolfSix » Štv Sep 13, 2012 11:32

Je možné, že v danej oblasti máš energetický blok, ktorý vytvára pocit bolesti. Bez komplexnejšieho poznania Tvojho zdravotného stavu je ťažké radiť.
Obrázok
Obrázok užívateľa
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor

Poslaťod Amitiel » Štv Sep 13, 2012 13:02

Skúsim si teda každý deň ponaťahovať nohy/svaly, možno mi to pomôže :)
Obrázok užívateľa
Amitiel
Návštevník

Has thanked: 0 time
Been thanked: 0 time

Späť na Skúsenosti s mágiou

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť