Potrebujem učiteľa?

Všetky ďalšie témy o astrálnom cestovaní

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Potrebujem učiteľa?

Príspevok od používateľa Zrak1 »

Mám niekoľko zážitkov od vízií, cez stretnutie sa s blískou zomrelou osobou, jeden krát som stretol zblúdilú dušu, ktorej som pomohol - teda myslím si to, a tak. Deja vu mám na dennom poriadku. Vedel som sa svojvoľne dostávať von z tela ale momentálne som už viac ako 1 rok zablokovaný, pretože som to chcel zneužiť. To že sem píšem je preto, lebo sa mi stala úžasná vec. Asi pred ôsmymi rokmi som videl vo svojom sne izbu, nebol to obyčajný sen - som presvedčený že to bola vízia. Včera som v nej bol. Najskôr som si nič nevšimol, asi dve hodiny som sa rozprával s kamarátkou a po tom som zmenil miesto v izbe. Sadol som si do kresla a zadíval som sa na okno. Bolo mi veľmi povedomé, nevedel som ale prečo, až zrazu som uvidel na parapete malú lampu a tá to spustila. Išlo to ako domino, spoznal som posteľ, policu, lampu, úchytky na komode, proste som z toho bol docela v šoku a trávil som to dosť dlho. Bol som ale šťastný, že som v tej izbe včera bol. Len mi to dokázalo, že všetko ide tak ako má. V poslednej dobe ale mám pocit, že sa niečo láme, teda nejaká zmena k lepšiemu, a myslím, že to má spoločné aj s mojími schopnosťami. Potrebujem ich rozviť, ale nie nasilu. Ak by mi teda niekto mohol pomôcť, alebo poradiť... ozvite sa. aj na mail: Zrak1@azet.sk
Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Potrebujem učiteľa?

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

Ak si myslíš, že potrebuješ učiteľa, potrebuješ sa tejto potrebe otvoriť. Až keď budeš skutočne otvorený (a pripravený), učiteľ sa nájde. Nehľadaj ho však na internete, ale v reálnom živote. Cez net Ťa nik učiť nebude a ak sa o to niekto pokúsi, bude narážať na mnohé hranice z toho vyplývajúce, no predovšetkým svoje a tvoje hranice.
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

White Volfsix. Chápem. Ono od času, kedy som dal tento príspevok som veľa vecí pochopil. Napr. som sa snažil nasilu o zmenu, ktorá má prísť neskôr, takže ma to začalo biť. Popustil som opraty a ide to o veľa lepšie. Teraz som momentálne presvedčený, že učiteľa potrebujem, ale viem aj to, že ma s ním spojí zhoda okolností - nie náhoda. Aj tak ďakujem za odpoveď, potvrdil si mi to, čo vnútorne cítim, len ešte stále nepočúvam sám seba tak, ako by som mal. Maj sa pekne.
Napísať odpoveď