Muž v čiernom plašti a čiernom klobuku

Zaujímavé zážitky z vašich snov

Moderátor: Moderátori

Používateľov profilový obrázok
WhiteWolfSix
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 1871
Dátum registrácie: Št Júl 01, 2004 18:45
Bydlisko: Fončorda, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa WhiteWolfSix »

M2-player: :ok: vďaka za upresnenie
Obrázok
WhiteWolfSix (WW6) | ANNWIN portál
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa SagitaX »

no ako, nevyznam sa do prekliati a tak podobne takze neviem, ale v tom mojom pripade sa nejedna ani o nahovaranie, ani o sugesciu, to co si poviem ja je proste fakt ktoremu ja nekonecne verim... ale neviem ako by som prekliatie riesil, nemam s tym ziadne skusenosti...
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa Delord »

LYIA- no v mojom okolo mal jeden typek presne ten isty problem presne to iste zacal sa mu zhorsovat zdravotny stav zacal mat epilepticke zachvaty atd....neskor nasli jedneho typka a on vravel ze sa ho zmocnil jeden zly duch ze by pre neho nemal byt problem ho zrusit a aj tak sa stalo zachvaty prestali jej stav sa mnohonasovňbne zlepsil a po tyzdni na to zistili ze ten typek zomrel .....:(
Astral forever....astral has you
Používateľov profilový obrázok
M2-player
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 72
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 9:55

Re: Mu

Príspevok od používateľa M2-player »

Delord napísal:LYIA- no v mojom okolo mal jeden typek presne ten isty problem presne to iste zacal sa mu zhorsovat zdravotny stav zacal mat epilepticke zachvaty atd....neskor nasli jedneho typka a on vravel ze sa ho zmocnil jeden zly duch ze by pre neho nemal byt problem ho zrusit a aj tak sa stalo zachvaty prestali jej stav sa mnohonasovňbne zlepsil a po tyzdni na to zistili ze ten typek zomrel .....:(
Uf, teraz ktorý týpek? :roll: Ten čo bol prekliaty, alebo ten, čo ho vyliečil?
--=Všetko sa dá, stačí vedieť ako=--
--=www.meditacia.sk=--
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

heh

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

som z toho tiež volajaký zmätěný :ghostly: :shock: :o
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa Delord »

OBI-VAN napísal:som z toho tiež volajaký zmätěný :ghostly: :shock: :o
ten co ho liečil ....:(
Astral forever....astral has you
Používateľov profilový obrázok
Ali Agca
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Ne Sep 19, 2004 21:26
Bydlisko: Brno

Re: Mu

Príspevok od používateľa Ali Agca »

Já bych to viděl tak, že pokud se dá umřít tím, že tomu člověk bude věřit, tak jsem si jistý, že stejně tak i vírou se to dá překonat... Prostě pevně věřit v to, že se tak nestane. Chápu, že to může být problém...
Sen se nám zdá reálný dokud trvá. Můžeme říct o životě víc?
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa Delord »

Ali Agca napísal:Já bych to viděl tak, že pokud se dá umřít tím, že tomu člověk bude věřit, tak jsem si jistý, že stejně tak i vírou se to dá překonat... Prostě pevně věřit v to, že se tak nestane. Chápu, že to může být problém...
mozne to je ale sim myslim ze maaalo veeelmi malo ludi ma taku silnu vieru...
Astral forever....astral has you
Používateľov profilový obrázok
SagitaX
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 298
Dátum registrácie: So Jan 21, 2006 14:39
Bydlisko: Sásová, Banská Bystrica
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa SagitaX »

ako som vravel, ked si ja nieco poviem neverim tomu, ja to viem, pre mna to je fakt, myslim ze mne toto sa da povazovat za silnu vieru aj ked zalezi aj od okolnosti a cloveka
Môžeš si pomyslieť, že máš len 17 a vo veku tých, čo hovoria, že vedia málo, toho budeš vedieť aspoň o trošičku viac. ©
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

hmm ty informace jsou velmi kuse k tomu...

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

na prvni pohled to pusobi malo pravdepodobne ze to byl ten duvod, vyloucit se to asi neda a vysvetlit taky ne.
Mozna maximallne ze ten dotycny "lecitel" precenil svoje schopnosti a moznosti a zaroven podcenil schopnosti a moznosti toho "zleho ducha"....
Nebo mate nekdo nejake jine vysvetleni k tomu ?
Používateľov profilový obrázok
Delord
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 61
Dátum registrácie: Ne Feb 11, 2007 20:57
Bydlisko: Humenne
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa Delord »

OBI-VAN napísal:na prvni pohled to pusobi malo pravdepodobne ze to byl ten duvod, vyloucit se to asi neda a vysvetlit taky ne.
Mozna maximallne ze ten dotycny "lecitel" precenil svoje schopnosti a moznosti a zaroven podcenil schopnosti a moznosti toho "zleho ducha"....
Nebo mate nekdo nejake jine vysvetleni k tomu ?
je tak ako je a si myslim ze asi to treba nechat tak ....:)
Astral forever....astral has you
OBI-VAN
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Ne Nov 13, 2005 10:19

Re:kdyz neco nakousnes tak to dopovez ....

Príspevok od používateľa OBI-VAN »

Delord napísal:
OBI-VAN napísal:na prvni pohled to pusobi malo pravdepodobne ze to byl ten duvod, vyloucit se to asi neda a vysvetlit taky ne.
Mozna maximallne ze ten dotycny "lecitel" precenil svoje schopnosti a moznosti a zaroven podcenil schopnosti a moznosti toho "zleho ducha"....
Nebo mate nekdo nejake jine vysvetleni k tomu ?
je tak ako je a si myslim ze asi to treba nechat tak ....:)
Ale jasne ze se s tim zpetne uz asi nic neudela, otazka je zda ty tvoje informace nejsou jenom "jedna pani povidala" (neber to osobne).
Proc mne konkretne to zajima je, ze by si z toho nekdo mohl (dle meho nazoru nespravne) vylozit ci vyvodit, ze se obecne "nevyplaci" pomahat druhym. Proto mne proste zajima kde "soudruzi duchari udelali chybu"..... :ghostly:
Používateľov profilový obrázok
Zrak1
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 177
Dátum registrácie: Ne Okt 23, 2005 17:37
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa Zrak1 »

LYIA,

môžem ti povedať len pár viet... je to vlastne z môjho života a možno ti to pomôže, možno nie, neviem, no tých pár stlačených klávesov za pokus určite stojí..... poznám sa s jednou jasnozrivou pani, ktorá mi niekoľko krát povedala pár vecí, ktoré sa mi v blízkej budúcnosti udejú. Zo začiatku som bol skeptik, no vždy sa všetko splnilo. Asi pred rokom som chcel zmeniť zamestnanie. Išiel som teda na jeden pohovor a po druhom kole som sa jej spýtal, či ma vezmú. Povedala áno ale nie hneď, teda že až v auguste alebo septembri. Aj sa tak stalo, najskôr mi povedali nie a o asi mesiac /v máji 2006/, mi zavolali, či mám ešte záujem. Nastupil som /výpovedná lehota v starej práci/ presne 1.8.06. Pýtal som sa jej ešte v marci, čo všetko tam budem robiť, išlo to z môjho vnútra, v podstate hovorila áno a nie, no všetko sa stále plnilo, teda to čo som cítil a ona mi potvrdzovala. Všetko išlo podľa plánu, až sa niečo stalo. Nemal som veľmi dobré obdobie, riešil som si svoj strach z budúcnosti, aj keď bola pekne "napísaná", no stále som cítil vnútorný smútok a podvedomý strach. Až tesne pred Vianocami som sa jej spýtal, či už teda budúci rok 2007 postúpim na funkciu, ktorá bola v predmetnej spoločnosti ako keby ušitá na moju mieru. Povedala nie.... poviem vám, bol som dosť šoknutý.... moja otázka znela: "To vážne, to budem celý rok ešte muklovať na tom istom mieste?", povedala nie.... povedala že tam už nebudem pracovať, že opäť zmením zamestnanie.... hovoril som, "ale veď si povedala, že budem robiť to a ono....ako to"... jej odpoveď bola už vopred jasná... zmenil som si "budúcnosť" svojím konaním, nuž a vedzte, že od pondelka 19/2 nastupujem v novej práci.

Chcel som tým len povedať, že nech sa deje čo sa deje, život môžete mať napísaný, ale len v hrubých črtoch. To, ako sa bude naozaj odvíjať je len a len na našich rozhodnutiach. Otázka znie... prečo sa ti zjavuje? Veď keby si mala naozaj umrieť, tak načo by chodil.... podľa môjho názoru ťa len manipuluje a čím častejšie sa bude objavovať, tým je jeho záujem väčši a možno práve vtedy, keď sa ti zjavuje, cíti ohrozenie svojho "plánu" či cieľu, ktorým je tvoja smrť, a tak sa ti bude zjavovať čo najčastejšie, kým zistí že prehral a jeho návštevy definitívne skončia.

Btw. asi pred 3/4 rokom som mal tiež podobnú návštevu, no "povedal" som im, že sa ich nebojím a odvtedy sa neukázali..... :wink:
Z1
Používateľov profilový obrázok
sorer
Admin
Admin
Príspevky: 859
Dátum registrácie: Pi Dec 12, 2003 12:29
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Mu

Príspevok od používateľa sorer »

O teme buducnost pokracujte tu
Stretneme sa vo sne ;)
Používateľov profilový obrázok
emčo
Člen fóra
Člen fóra
Príspevky: 134
Dátum registrácie: St Nov 16, 2005 13:15
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa emčo »

M2-player napísal:Nie, ty si ma nepochopil :D . Moja odpoveď je "odskúšané". Ďalej to bol už iba preloženy návod.
Uvediem taky menši príklad: Brat mal niečo s okom, už pár mesiacov mu slzilo (a pekne mi liezol na nervy). Tak prečo ho neviliečiť práve týmto? :grin:
...mozno preto, lebo niekoho bude boliet hlava, ty ho tymto vyliecis, on pojde von a zrazi ho auto ? ...mozno ho hlava bolela kvoli tomu, aby von nesiel ? ...alebo kvoli symbolike, ze malo rozmysla, alebo vela nadtym, nad cim by nemal ? :reading:
Kazda dusa ma telo, nie naopak.
Napísať odpoveď